BEST
ENG УКР
Поселення
Виїзд
Дорослих:
Дітей:
Промо-код:

Нагорода від Booking.com!

9,3 бали за 10-бальною шкалою


Готельно-ресторанний комплекс «BeSt» отримав почесну нагороду від міжнародної компанії Booking.com !


Нагорода вираховується на основі відгуків, яких має  бути не менше 5-ти, і які - не нижче 8 балів за 10-бальною шкалою. Вона може бути вручена лише готелям, у яких побували реальні відвідувачі і залишили свої відгуки на сайті.

 

Наша оцінка складає 9,3 бали! Тому ми справедливо гордимося цим високим досягненням, дякуємо клієнтам за ваші позитивні відгуки та запрошуємо усіх подорожуючих переконатися у нашій гостинності і високому сервісі.

Ми отримали офіційний сертифікат, спеціальну наклейку на скло, а також цифрову версію, щоб ділитися в соц.мережах та інтернет-сервісах.

Довідка: Компанія Booking.com, заснована в 1996 р. в Астердамі, виросла з невеликого нідерландського стартапу до однієї з найбільших у світі інтернет-компаній.
Booking.com входить у групу компаній Priceline Group (NASDAQ: PCLN), в якій наразі працює понад 15 000 співробітників у 70 країнах по всьому світу. Щодня бронюється понад 1 550 000 ночей. Тож незалежно від мети подорожі – у справах чи для відпочинку – мандрівники можуть швидко та просто забронювати своє ідеальне помешкання, в тому числі - номер у тризірковому готелі "BeSt".

Бронюйте номери онлайн!